Oświetlanie wesel

Aranżacja świetlna wesel

Jeżeli zależy Państwu na stworzeniu niepowtarzalnej atmosfery, oraz zaskoczeniu gości ciekawym wystrojem, zachęcamy do stworzenia wystroju sali weselnej z wykorzystaniem światła dekoracyjnego.

Dysponujemy profesjonalnym sprzętem oświetleniowym, który w nieszablonowy sposób można wykorzystać w dowolnej dla Państwa aranżacji. Dzięki nowoczesnym technikom oświetleniowym, bogatej ofercie efektów specjalnych sprawimy, iż to wydarzenie pozostanie niezapomniane.

Dobór sprzętu dostosowujemy do ilości gości, oraz możliwości technicznych lokalu, jak i szczegółowych wytycznych Państwa projektu.

Proponujemy Państwu coś nowego na dzisiejszym rynku opraw wesel – udekorowanie sali w piękne klimatyczne światła, które zapewnią wszystkim gościom weselnym wspaniały wieczór. Zespoły muzyczne i DJ’e posiadają światło mobilne, my dajemy więcej – za niewielką cenę.

Każda aranżacja wymaga przemyśleń i logistyki. Oparta jest na technice scenicznej. Wykorzystaniu zaplecza technicznego i ściśle wyselekcjonowana względem technicznych możliwości danego pomieszczenia.

Do oprawy światłem wykorzystujemy ruchome głowice, scanery, oświetlacze LED, listwy LED, reflektory, maszyny do dymu, baniek czy konfetti, technikę laserową i multimedialną. Wszytko dobrane odpowiednio do miejsca i klimatu, jaki Państwo chcecie uzyskać. Może być bajecznie, wykwintnie, klimatycznie, wesoło – decyzja należy do Państwa.

Oto zasada pełnego profesjonalizmu, dzięki któremu całość tworzy krajobraz przestrzeni jak z bajki. Dołączając do tego pełne zaangażowanie w projekt, wykonanie i realizację, macie Państwo pewność niesamowitego efektu.

Kontakt na http://kreatywni.info.pl

 

Skontaktuj się


  *


  *  [recaptcha]


  Kontakt

  Telefon: 503 173 178
  Email: info@cwiklewski-foto.pl
  Facebook: /jakubcwiklewskifotograf/