O mnie

profesjonalny fotograf Warmińsko-mazurskieFotografuję bo momenty warte są wieczności…
staram się je ocalać.

Fotografią zawodowo i prywatnie zajmuję się od kilku lat, jest moim sposobem życia. Dla mnie nie istnieje zwyczajność, każda spotkana osoba w moim życiu jest źródłem inspiracji. Podczas sesji aparat staje się moim własnym okiem, wzbogaca umysł, rozpala wyobraźnię. Za każdym razem podczas sesji wykorzystuję całe zdobyte doświadczenie i staram się w swoich zdjęciach pokazać to, czego beze mnie nikt by nie zobaczył.

W ofercie znajdą Państwo zdjęcia ślubne (ceremonia, wesele, plener), fotografię okolicznościową i dziecięcą, portety, indywidualne sesje oraz fotografię reklamową. Jednak tym, co – jak do tej pory – sprawia mi najwięcej przyjemności jest fotografia dziecięca, a odzwierciedleniem tego była nagroda główna w ogólnopolskim konkursie Gazety Wyborczej “Szkoła fotografii” za zdjęcie dziecka chwytającego bańki mydlane. W konkursie konkurowało ze sobą 14 tysięcy zdjęć.

Swoje doświadczenie wspieram profesjonalnym sprzętem, a mądrość zebrana przez lata fotografowania nauczyła mnie, że każda sesja jest nowym odkryciem. Osobowości nie da się powtarzać, każde zdjęcie dostarcza bodźców, które popychają mnie do przodu z jednego nowo odkrytego świata do następnego.

Mam świadomość, że zdjęcia obrazują tylko maleńki wycinek nieskończenie bogatej rzeczywistości zaledwie małą cząstkę tego, co chciałbym pokazać, jest to jednak kęs czasu, jaki możemy wziąć do ręki. Pozwól, że zatrzymam go dla Ciebie.

 

Skontaktuj się


  *


  *  [recaptcha]


  Kontakt

  Telefon: 503 173 178
  Email: info@cwiklewski-foto.pl
  Facebook: /jakubcwiklewskifotograf/